Hartverwarmende Gift van Kringloopwinkel Het Trefpunt

Datum: 8-12-2023

In een prachtige samenwerking met Epirosa heeft Kringloopwinkel Het Trefpunt onlangs twee succesvolle loodsverkoopdagen georganiseerd. Deze bijzondere dagen waren niet alleen een feest voor koopjesjagers maar dienden ook een nobel doel. De gehele opbrengst van de verkoopdagen is namelijk gedoneerd aan goede doelen, met een bijzondere focus op het ondersteunen van ouderen in onze gemeente.

Met grote trots en dankbaarheid delen wij mee dat Stichting Dementievriendelijk Westerkwartier één van de zes begunstigden is. Janneke Van Kammen van Het Trefpunt heeft bevestigd dat onze stichting een genereuze bijdrage van € 1000,00 zal ontvangen. Dit bedrag zal een significante impact hebben op onze voortdurende inspanningen om de levenskwaliteit van mensen met dementie en hun naasten te verbeteren.

Namens iedereen bij Stichting Dementievriendelijk Westerkwartier willen we iedereen bij Kringloopwinkel Het Trefpunt hartelijk bedanken.